BioStat® - innowacyjna agencja badawcza

Globalnie a przy tym lokalnie. BioStat® - dla chcących sięgać po więcej.

BioStat łączy świat nauki ze światem biznesu.

 

Wierzymy, że nowoczesna technologia, „big data” oraz aplikacje w modelu SaaS to krok w przyszłość światowej medycyny. Świat się zmienia, a my razem z nim. Wszystko, co robimy, robimy po to, aby inspirować rozwój nowych technologii na skalę globalną. Jesteśmy dumni z naszej dotychczasowej działalności. Jako polska marka budujemy sukces w kraju i na zagranicznych rynkach prezentując polskie rozwiązania na światowym poziomie produkując aplikacje udostępniane w chmurze obliczeniowej wraz z eksperckimi usługami konsultingowymi. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą badawczą i technologiczną z kapitałem polskim (100%), będącą firmą typu spin off – założoną przez polskich młodych naukowców 14 lat temu. Firma działa na międzynarodowym rynku farmaceutycznym w obszarze usług IT & Statistics wspierających międzynarodowe badania kliniczne. Firma jest obecnie liderem na polskim rynku w obszarze nowych technologii i aplikacji wykorzystywanych w badaniach klinicznych i nie tylko. BioStat działa na zlecenie polskich i międzynarodowych koncernów farmaceutycznych, firm CRO, uznanych autorytetów medycyny i wiodących ośrodków akademickich.

 

Ideą wszystkich aplikacji i rozwiązań tworzonych przez BioStat jest cyfryzacja procesów faktycznie zachodzących w służbie zdrowia i  usprawnienie komunikacji pomiędzy wszystkimi „graczami” od pacjenta, poprzez lekarza, firmę farmaceutyczną, aptekę a kończąc na NFZ. Wdrożone rozwiązania usprawniają pracę i redukują czas poświęcony przez specjalistów na zadania administracyjne. Ma to realne przełożenie na dostępność opieki zdrowotnej dla pacjenta.

 

BioStat w swoim portfolio ma rozwój takich produktów jak: eCRF.biz™ (zintegrowana platforma badawcza do gromadzenia danych, zgodną z wytycznymi FDA, będąca złotym standardem w badaniach klinicznych, która całkowicie przenosi je do cyfrowego świata pozwalając m.in. na randomizację pacjentów online, komunikację wszystkich uczestników badania klinicznego, czy generowanie raportów analitycznych i zgłaszanie zdarzeń niepożądanych w czasie rzeczywistym), Trialscape (rozwiązania systemowe oparte na chmurze będące przełomem w zarządzaniu dokumentacją i pracą w badaniach klinicznych), Medfile (oprogramowanie dla szpitali, klinik i gabinetów będące elektroniczną dokumentacją pacjenta), LabSites (platforma interdyscyplinarnej e-komunikacji między lekarzem, pacjentem a laboratorium) czy SurvGo (system do realizacji badań satysfakcji pacjentów). Recenzje użytkowników napawają nas ogromnym optymizmem i dumą, że jesteśmy w stanie budować tak potężne systemy na miarę XXI wieku – mówi Rafał Piszczek, Prezes Zarządu. Cechą charakterystyczną wszystkich aplikacji BioStat jest cyfryzacja procesów, które do tej pory odbywały się drogą tradycyjną oraz globalizacja - tworzone są bowiem rozwiązania, które nie mają barier geograficznych.

BioStat nie tylko rozwija nowoczesne systemy i aplikacje, ale codziennie doskonali każdy aspekt swojej działalności, by jeszcze efektywniej i skuteczniej realizować cele biznesowe ze swoimi kontrahentami i partnerami. Misją firmy jest chęć podniesienia jakości badań w Polsce poprzez dostarczanie systemów i aplikacji, które zapewniają klientom ciągłość procesów.

Więcej na temat agencji badawczej na rybnik.com.pl: Biostat

 

Globalnie a przy tym lokalnie. BioStat® - dla chcących sięgać po więcej.

BioStat łączy świat nauki ze światem biznesu.

Tagi

badania rynku market research badanie rynku i opinii
Data management, czyli zarządzanie danymi Zarządzanie badaniem klinicznym. Kto powinien się go podjąć? Analiza rynku. Rozwój firmy w oparciu o badania Ankiety online. Budowa silnego marketingu firmy Konsultacje telemedyczne z fizjoterapeutą dobrą opcją na ominięcie kolejek Czy technologia może dobrze wpłynąć na opiekę zdrowotną? Niekomercyjne Badania Kliniczne - dla kogo i z jakim skutkiem? Badania ankietowe - poradnik dla przedsiębiorcy Badania ankietowe pacjentów - wszystko, co chcesz wiedzieć o swoich pacjentach Badania ankietowe – wiemy jak osiągnąć sukces w biznesie Wszystko to, co powinieneś wiedzieć o badaniach satysfakcji pracowników BioStat® - innowacyjna agencja badawcza Statystyka – analiza i metody Jak przygotować się do realizacji procesu badawczego? Fizjoterapeuta i badanie przedmiotowe z pomocą EDM Badanie 360 stopni – wszechstronny obraz pracownika Na co zwrócić uwagę realizując badanie kompetencji? Co o Mundialu mówią badania ankietowe? Czym się wyróżnia innowacyjna firma badawcza? Innowacyjna firma badawcza podnosi jakość realizowanego badania Precyzyjne badania opinii klientów Procesy skupione na poprawie sytuacji O wyborze firmy badawczej Opinia w świetle zachodzących zmian Ujmowanie rynku w procesach badawczych Badania naukowe w procesie wzrostu Satysfakcja jako miernik świadczonych usług Wpływ wiedzy o konsumencie na podejmowane działania Metody badania rynku Badania marketingowe jako źródło wiedzy Zachowanie konsumenta a badania omnibusowe Zrozumieć fenomen procesu badawczego CATI... coś więcej niż system System ambitnego badacza - eCRF Tajemniczy Klient - sposób na poprawę jakości obsługi CATI jako metoda analizy rynku Jak powinna przebiegać współpraca z agencją badawczą? Raporty rynkowe szansą na pokonanie konkurencji Badania satysfakcji z pracy dla Twojej firmy W jakim celu warto przeprowadzić badania rynku gier komputerowych? Po czym rozpoznać dobre firmy badawcze? Badania rynku farmaceutycznego, czyli przewaga dzięki informacji Badania opinii pracowników – skuteczny sposób na zgrany i profesjonalny zespół Badania klienta i poszczególne etapy jego realizacji Agencja badawcza – dokonaj właściwego wyboru Firma badawcza – jak wybrać najlepszą?
Badania ankietowe od 4 zł.