BioStat® - innowacyjna agencja badawcza

Globalnie a przy tym lokalnie. BioStat® - dla chcących sięgać po więcej.

BioStat łączy świat nauki ze światem biznesu.

 

Wierzymy, że nowoczesna technologia, „big data” oraz aplikacje w modelu SaaS to krok w przyszłość światowej medycyny. Świat się zmienia, a my razem z nim. Wszystko, co robimy, robimy po to, aby inspirować rozwój nowych technologii na skalę globalną. Jesteśmy dumni z naszej dotychczasowej działalności. Jako polska marka budujemy sukces w kraju i na zagranicznych rynkach prezentując polskie rozwiązania na światowym poziomie produkując aplikacje udostępniane w chmurze obliczeniowej wraz z eksperckimi usługami konsultingowymi. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą badawczą i technologiczną z kapitałem polskim (100%), będącą firmą typu spin off – założoną przez polskich młodych naukowców 14 lat temu. Firma działa na międzynarodowym rynku farmaceutycznym w obszarze usług IT & Statistics wspierających międzynarodowe badania kliniczne. Firma jest obecnie liderem na polskim rynku w obszarze nowych technologii i aplikacji wykorzystywanych w badaniach klinicznych i nie tylko. BioStat działa na zlecenie polskich i międzynarodowych koncernów farmaceutycznych, firm CRO, uznanych autorytetów medycyny i wiodących ośrodków akademickich.

 

Ideą wszystkich aplikacji i rozwiązań tworzonych przez BioStat jest cyfryzacja procesów faktycznie zachodzących w służbie zdrowia i  usprawnienie komunikacji pomiędzy wszystkimi „graczami” od pacjenta, poprzez lekarza, firmę farmaceutyczną, aptekę a kończąc na NFZ. Wdrożone rozwiązania usprawniają pracę i redukują czas poświęcony przez specjalistów na zadania administracyjne. Ma to realne przełożenie na dostępność opieki zdrowotnej dla pacjenta.

 

BioStat w swoim portfolio ma rozwój takich produktów jak: eCRF.biz™ (zintegrowana platforma badawcza do gromadzenia danych, zgodną z wytycznymi FDA, będąca złotym standardem w badaniach klinicznych, która całkowicie przenosi je do cyfrowego świata pozwalając m.in. na randomizację pacjentów online, komunikację wszystkich uczestników badania klinicznego, czy generowanie raportów analitycznych i zgłaszanie zdarzeń niepożądanych w czasie rzeczywistym), Trialscape (rozwiązania systemowe oparte na chmurze będące przełomem w zarządzaniu dokumentacją i pracą w badaniach klinicznych), Medfile (oprogramowanie dla szpitali, klinik i gabinetów będące elektroniczną dokumentacją pacjenta), LabSites (platforma interdyscyplinarnej e-komunikacji między lekarzem, pacjentem a laboratorium) czy SurvGo (system do realizacji badań satysfakcji pacjentów). Recenzje użytkowników napawają nas ogromnym optymizmem i dumą, że jesteśmy w stanie budować tak potężne systemy na miarę XXI wieku – mówi Rafał Piszczek, Prezes Zarządu. Cechą charakterystyczną wszystkich aplikacji BioStat jest cyfryzacja procesów, które do tej pory odbywały się drogą tradycyjną oraz globalizacja - tworzone są bowiem rozwiązania, które nie mają barier geograficznych.

BioStat nie tylko rozwija nowoczesne systemy i aplikacje, ale codziennie doskonali każdy aspekt swojej działalności, by jeszcze efektywniej i skuteczniej realizować cele biznesowe ze swoimi kontrahentami i partnerami. Misją firmy jest chęć podniesienia jakości badań w Polsce poprzez dostarczanie systemów i aplikacji, które zapewniają klientom ciągłość procesów.

Więcej na temat agencji badawczej na rybnik.com.pl: Biostat

 

Globalnie a przy tym lokalnie. BioStat® - dla chcących sięgać po więcej.

BioStat łączy świat nauki ze światem biznesu.

Tagi

badania rynku market research badanie rynku i opinii
Przeziębienie czy alergia – jak rozróżnić? erecepta – innowacja która podbija serca Polaków Krótkowzroczność związana z małą ilością snu i czasu spędzanego przed ekranem Cukrzyca: 7 rzeczy, które zbyt często ignorujemy Dlaczego warto przeprowadzać ankietę CAWI dotycząca komunikacji wewnętrznej wśród pracowników? Jak badać świadomość marki za pomocą ankiet? Nowe technologie kształtują sposób przeprowadzania badań ankietowych Ankieta, czy kwestionariusz – co jest lepsze? Ankiety online - ich mocne strony Jak długo powinna trwać ankieta CATI? Dlaczego warto przeprowadzać badania satysfakcji klientów? Czy badania CAWI gwarantują wiarygodne wyniki? Data management, czyli zarządzanie danymi Zarządzanie badaniem klinicznym. Kto powinien się go podjąć? Analiza rynku. Rozwój firmy w oparciu o badania Ankiety online. Budowa silnego marketingu firmy Konsultacje telemedyczne z fizjoterapeutą dobrą opcją na ominięcie kolejek Czy technologia może dobrze wpłynąć na opiekę zdrowotną? Niekomercyjne Badania Kliniczne - dla kogo i z jakim skutkiem? Badania ankietowe - poradnik dla przedsiębiorcy Badania ankietowe pacjentów - wszystko, co chcesz wiedzieć o swoich pacjentach Badania ankietowe – wiemy jak osiągnąć sukces w biznesie Wszystko to, co powinieneś wiedzieć o badaniach satysfakcji pracowników BioStat® - innowacyjna agencja badawcza Statystyka – analiza i metody Jak przygotować się do realizacji procesu badawczego? Fizjoterapeuta i badanie przedmiotowe z pomocą EDM Badanie 360 stopni – wszechstronny obraz pracownika Na co zwrócić uwagę realizując badanie kompetencji? Co o Mundialu mówią badania ankietowe? Czym się wyróżnia innowacyjna firma badawcza? Innowacyjna firma badawcza podnosi jakość realizowanego badania Precyzyjne badania opinii klientów Procesy skupione na poprawie sytuacji O wyborze firmy badawczej Opinia w świetle zachodzących zmian Ujmowanie rynku w procesach badawczych Badania naukowe w procesie wzrostu Satysfakcja jako miernik świadczonych usług Wpływ wiedzy o konsumencie na podejmowane działania Metody badania rynku Badania marketingowe jako źródło wiedzy Zachowanie konsumenta a badania omnibusowe Zrozumieć fenomen procesu badawczego CATI... coś więcej niż system System ambitnego badacza - eCRF Tajemniczy Klient - sposób na poprawę jakości obsługi CATI jako metoda analizy rynku Jak powinna przebiegać współpraca z agencją badawczą? Raporty rynkowe szansą na pokonanie konkurencji Badania satysfakcji z pracy dla Twojej firmy W jakim celu warto przeprowadzić badania rynku gier komputerowych? Po czym rozpoznać dobre firmy badawcze? Badania rynku farmaceutycznego, czyli przewaga dzięki informacji Badania opinii pracowników – skuteczny sposób na zgrany i profesjonalny zespół Badania klienta i poszczególne etapy jego realizacji Agencja badawcza – dokonaj właściwego wyboru Firma badawcza – jak wybrać najlepszą?
Badania ankietowe od 4 zł.