erecepta – innowacja która podbija serca Polaków

telemedycyna, halodoctor

Dynamicznie rozwijająca się sytuacja w kraju pozwoliła na to, aby erecepta zawojowała nasz rynek na dobre. Dawno jakakolwiek innowacja w świecie cyfrowej medycyny nie została tak dobrze przyjęta. Rozwijająca się medycyna cyfrowa zbiera kolejne plusy.

 

Cyfrowy świat medycyny - co to dla nas oznacza?

Świat idzie do przodu a wraz z nim rozwija się każda dziedzina życia codziennego. Co chwilę pojawiają się kolejne narzędzia, które mają ułatwić życie i takim narzędziem jest właśnie erecepta. erecepta swoimi właściwościami nie różni się niczym od jej poprzedniczki, czyli papierowej recepty. Największa różnica to taka, że idąc do lekarza nie dostaniemy recepty do ręki, tylko wygenerowany kod, na podstawie którego farmaceuta sprzeda nam potrzebne leki. erecepta jest elektronicznym dokumentem z 4-cyfrowym kodem, pod którym kryje się nasz lek. Idąc do apteki należy podać swój numer pesel oraz ten kod – i oto cała filozofia. Koniec z papierkami, brakiem możliwości rozczytania recepty i zagubionych dokumentów.
 

IKP – nasza wirtualna karta informacyjna

Internetowe Konto Pacjenta jest doskonałym narzędziem do monitorowania swojej historii leczenia czy dostępu do erecepty lub eskierowania. Dzięki IKP nie musimy się martwić o zagubioną ereceptę. erecepta cały czas jest dostępna na koncie i czeka na realizację, po zrealizowaniu jej status zmieni się na “zrealizowana” co uniemożliwi ponowny wykup. Każda kolejna recepta będzie się również pojawiać na naszym personalizowanym koncie. Również dzięki temu kontu, lekarz ma wgląd w naszą historię leczenia i wizyta awaryjna u innego specjalisty nie dyskwalifikuje do otrzymania leków, które przyjmuje się na stałe.
 

Dostępność erecepty

erecepta jest możliwa do otrzymania podczas wizyty stacjonarnej w gabinecie bądź podczas wizyty online np. na platformie haloDoctor, która zrzesza specjalistów w każdej dziedzinie. erecepta gotowa jest do zrealizowania w każdej aptece w Polsce, w czasie oznaczonym na dokumencie. Jeżeli dojdzie do sytuacji, w której wcześniej wystawiona recepta się przeterminuje - nie można jej już wykupić, konieczna jest powtórna konsultacja z lekarzem. erecepta jest również dostępna dla osób nieubezpieczonych, jednakże w takiej sytuacji leki są 100% odpłatne, nie uwzględniona jest w takiej sytuacji refundacja.

Przeziębienie czy alergia – jak rozróżnić? erecepta – innowacja która podbija serca Polaków Krótkowzroczność związana z małą ilością snu i czasu spędzanego przed ekranem Cukrzyca: 7 rzeczy, które zbyt często ignorujemy Dlaczego warto przeprowadzać ankietę CAWI dotycząca komunikacji wewnętrznej wśród pracowników? Jak badać świadomość marki za pomocą ankiet? Nowe technologie kształtują sposób przeprowadzania badań ankietowych Ankieta, czy kwestionariusz – co jest lepsze? Ankiety online - ich mocne strony Jak długo powinna trwać ankieta CATI? Dlaczego warto przeprowadzać badania satysfakcji klientów? Czy badania CAWI gwarantują wiarygodne wyniki? Data management, czyli zarządzanie danymi Zarządzanie badaniem klinicznym. Kto powinien się go podjąć? Analiza rynku. Rozwój firmy w oparciu o badania Ankiety online. Budowa silnego marketingu firmy Konsultacje telemedyczne z fizjoterapeutą dobrą opcją na ominięcie kolejek Czy technologia może dobrze wpłynąć na opiekę zdrowotną? Niekomercyjne Badania Kliniczne - dla kogo i z jakim skutkiem? Badania ankietowe - poradnik dla przedsiębiorcy Badania ankietowe pacjentów - wszystko, co chcesz wiedzieć o swoich pacjentach Badania ankietowe – wiemy jak osiągnąć sukces w biznesie Wszystko to, co powinieneś wiedzieć o badaniach satysfakcji pracowników BioStat® - innowacyjna agencja badawcza Statystyka – analiza i metody Jak przygotować się do realizacji procesu badawczego? Fizjoterapeuta i badanie przedmiotowe z pomocą EDM Badanie 360 stopni – wszechstronny obraz pracownika Na co zwrócić uwagę realizując badanie kompetencji? Co o Mundialu mówią badania ankietowe? Czym się wyróżnia innowacyjna firma badawcza? Innowacyjna firma badawcza podnosi jakość realizowanego badania Precyzyjne badania opinii klientów Procesy skupione na poprawie sytuacji O wyborze firmy badawczej Opinia w świetle zachodzących zmian Ujmowanie rynku w procesach badawczych Badania naukowe w procesie wzrostu Satysfakcja jako miernik świadczonych usług Wpływ wiedzy o konsumencie na podejmowane działania Metody badania rynku Badania marketingowe jako źródło wiedzy Zachowanie konsumenta a badania omnibusowe Zrozumieć fenomen procesu badawczego CATI... coś więcej niż system System ambitnego badacza - eCRF Tajemniczy Klient - sposób na poprawę jakości obsługi CATI jako metoda analizy rynku Jak powinna przebiegać współpraca z agencją badawczą? Raporty rynkowe szansą na pokonanie konkurencji Badania satysfakcji z pracy dla Twojej firmy W jakim celu warto przeprowadzić badania rynku gier komputerowych? Po czym rozpoznać dobre firmy badawcze? Badania rynku farmaceutycznego, czyli przewaga dzięki informacji Badania opinii pracowników – skuteczny sposób na zgrany i profesjonalny zespół Badania klienta i poszczególne etapy jego realizacji Agencja badawcza – dokonaj właściwego wyboru Firma badawcza – jak wybrać najlepszą?
Badania ankietowe od 4 zł.