Konsultacje telemedyczne z fizjoterapeutą dobrą opcją na ominięcie kolejek

Konsultacje telemedyczne z fizjoterapeutą dobrą opcją na ominięcie kolejek

Jeśli cierpisz na bóle kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe stawów, czy po prostu potrzebujesz porady w przypadku samodzielnej rehabilitacji pourazowej, nie czekaj i umów telemedyczne konsultację z fizjoterapeutą online. Możliwość szybkiej e‑Wizyty w gabinecie telemedycznym jest wygodną alternatywą dla długiego oczekiwania w zatłoczonych poradniach czy stacjonarnych gabinetach lekarskich.

Uzyskaj fachową poradę

Konsultacja telemedyczna z  fizjoterapeutą  poprzez platformę halodoctor.pl nie wymaga od Ciebie wyjścia do placówki stacjonarnej i czekania w kolejce na wizytę. Od specjalisty możesz otrzymać fachową poradę dotyczącą np. zachowania zdrowej diety w trakcie lekoterapii czy zaleceń odnoszących się do okresu rekonwalescencji po zabiegu lub operacji bez wychodzenia z domu. Podczas e-Wizyty fizjoterapeuci wystawią także dla Ciebie e‑Receptę na różnego typu leki: RP, Recepturowe, RPW. To naprawdę proste. Nowa e‑Recepta może być zrealizowana w każdej aptece na terenie całego kraju. Kod jej realizacji otrzymasz e‑mailem lub przez SMS. Od specjalisty fizjoterapii możesz także otrzymać poradę dotyczącą profilaktyki zdrowotnej: zachowania zdrowej diety w trakcie lekoterapii oraz zaleceń odnoszących się do okresu rekonwalescencji po zabiegu lub operacji.

 Skontaktuj się online z fizjoterapeutą

Konsultacje telemedyczne z fizjoterapeutą mogą przebiegać trzema kanałami, czat, telekonsultacja, wideorozmowa, w trakcie których możesz uzyskać fachową poradę dotyczącą Twojej dolegliwości, wstępną diagnostykę schorzeń układu ruchu oraz prowadzić wizyty adaptacyjne. Podczas e‑Wizyt jest także możliwość skonsultować ze specjalistą swoje wyniki badań diagnostycznych, np. RTG, rezonans magnetyczny, USG czy tomografię komputerową.

Rejestracja i płatności w kilku słowach

Dokonanie rejestracji  na konsultacje telemedyczne z fizjoterapeutą jest niezwykle proste. Zajmuje kilka chwil. Wystarczy:

•             wybrać fizjoterapeutę, z którym chcemy się skonsultować,

•             dopasować odpowiedni termin i godzinę (niektórzy specjaliści są dostępni online od zaraz a także wieczorami czy w weekendy),

•             wybrać formę konsultacji, która nam odpowiada: czat, wideorozmowe lub telekonsultację,

•             opłacić wizytę przez system PayU, PayPal albo przez kartę płatniczą.
Tak, to naprawdę proste.

Konsultacje telemedyczne  z fizjoterapeutą– tak to możliwe.

Platforma halodoctor.pl oferuje nowoczesny, przejrzysty system rejestracji. Wybierz specjalistę z dziedziny fizjoterapii, dopasuj dogodny dla siebie termin wizyty, wybierz kanał komunikacji z lekarzem - czat, telekonsultacja, wideorozmowa a na koniec zrealizuj opłatę za wizytę – PayU, PayPal, kartą płatniczą. Konsultacje telemedyczne z fizjoterapeutą –tak, to możliwe, zapisz się jeszcze dziś.

 

Zobacz wiecej: wizyty online

 

Tagi

lekarz online wizyty online wizyta online
Przeziębienie czy alergia – jak rozróżnić? erecepta – innowacja która podbija serca Polaków Krótkowzroczność związana z małą ilością snu i czasu spędzanego przed ekranem Cukrzyca: 7 rzeczy, które zbyt często ignorujemy Dlaczego warto przeprowadzać ankietę CAWI dotycząca komunikacji wewnętrznej wśród pracowników? Jak badać świadomość marki za pomocą ankiet? Nowe technologie kształtują sposób przeprowadzania badań ankietowych Ankieta, czy kwestionariusz – co jest lepsze? Ankiety online - ich mocne strony Jak długo powinna trwać ankieta CATI? Dlaczego warto przeprowadzać badania satysfakcji klientów? Czy badania CAWI gwarantują wiarygodne wyniki? Data management, czyli zarządzanie danymi Zarządzanie badaniem klinicznym. Kto powinien się go podjąć? Analiza rynku. Rozwój firmy w oparciu o badania Ankiety online. Budowa silnego marketingu firmy Konsultacje telemedyczne z fizjoterapeutą dobrą opcją na ominięcie kolejek Czy technologia może dobrze wpłynąć na opiekę zdrowotną? Niekomercyjne Badania Kliniczne - dla kogo i z jakim skutkiem? Badania ankietowe - poradnik dla przedsiębiorcy Badania ankietowe pacjentów - wszystko, co chcesz wiedzieć o swoich pacjentach Badania ankietowe – wiemy jak osiągnąć sukces w biznesie Wszystko to, co powinieneś wiedzieć o badaniach satysfakcji pracowników BioStat® - innowacyjna agencja badawcza Statystyka – analiza i metody Jak przygotować się do realizacji procesu badawczego? Fizjoterapeuta i badanie przedmiotowe z pomocą EDM Badanie 360 stopni – wszechstronny obraz pracownika Na co zwrócić uwagę realizując badanie kompetencji? Co o Mundialu mówią badania ankietowe? Czym się wyróżnia innowacyjna firma badawcza? Innowacyjna firma badawcza podnosi jakość realizowanego badania Precyzyjne badania opinii klientów Procesy skupione na poprawie sytuacji O wyborze firmy badawczej Opinia w świetle zachodzących zmian Ujmowanie rynku w procesach badawczych Badania naukowe w procesie wzrostu Satysfakcja jako miernik świadczonych usług Wpływ wiedzy o konsumencie na podejmowane działania Metody badania rynku Badania marketingowe jako źródło wiedzy Zachowanie konsumenta a badania omnibusowe Zrozumieć fenomen procesu badawczego CATI... coś więcej niż system System ambitnego badacza - eCRF Tajemniczy Klient - sposób na poprawę jakości obsługi CATI jako metoda analizy rynku Jak powinna przebiegać współpraca z agencją badawczą? Raporty rynkowe szansą na pokonanie konkurencji Badania satysfakcji z pracy dla Twojej firmy W jakim celu warto przeprowadzić badania rynku gier komputerowych? Po czym rozpoznać dobre firmy badawcze? Badania rynku farmaceutycznego, czyli przewaga dzięki informacji Badania opinii pracowników – skuteczny sposób na zgrany i profesjonalny zespół Badania klienta i poszczególne etapy jego realizacji Agencja badawcza – dokonaj właściwego wyboru Firma badawcza – jak wybrać najlepszą?
Badania ankietowe od 4 zł.